Yeniden Refah Partisi’nden büyük kongreye davet

Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Fehmi Yılmaz, partisinin 2.Olağan Büyük Kongresi’nin 6 Kasım’da yapılacağını belirterek, kongreye katılmak isteyenler için araç organizesi çalışmalarına başladıklarını söyledi.

 

Yeniden Refah Partisi, 6 Kasım’da Ankara’da 2’nci Olağan Büyük Kongresi’ni yapma kararı aldı. Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Fehmi Yılmaz, partisinin 2’nci Olağan Büyük Kongresi 6 Kasım Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini söyledi.

Genel seçimler öncesinde büyük şahlanışın adımı olarak gördükleri büyük kongreye Elbistan’dan katılmayı isteyenleri Ankara’ya götürmek için hazırlıklara başladıklarını belirten Başkan Yılmaz, “Yeniden Refah’ın vakti geldi. Tüm Türkiye’den partililerimiz ve gönüldaşlarımızla birlikte Ankara Arena’da buluşuyoruz” ifadelerini kullandı.

Kongremize güç katacak hemşerilerimiz için tüm planlamalarımızı yapıyoruz. Ankara Arena’da yer almak ve Yeniden Refah Partisi’nin kongre coşkusuna ortak olmak isteyenler, ilçe teşkilatımızla iletişime geçebilirler. Tüm partililerimiz ve hemşerilerimiz için araç organizasyonu çalışmalarımız başladı” dedi.

12 Eki 2022 - 16:58 - Güncel