Ekinözü’nde Ulusal Hane Ziyaretleri sürüyor

Ekinözü Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Sadettin Alkaya ve personeller, ‘Ulusal Hane Ziyareti’ programı kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Ekinözü Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Sadettin Alkaya, personelleri birlikte ‘Ulusal Hane Ziyareti’ programı çerçevesinde kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşları ziyaret etti.

İlçede tüm kapıları çalıp vatandaşlarla hemhal olacaklarını belirten SYDV Müdürü Sadettin Alkaya, “ Kahramanmaraş Valiliği ve Ekinözü Kaymakamlığımızın koordinasyonunda Ulusal Hane Ziyareti programımıza devam ediyoruz. Tüm ilçe genelinde personellerimizle birlikte hanelerinde ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızın gönlünü alıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan dinleyip ilgili birimlerle irtibata geçerek çözümü noktasında çaba göstereceğiz. İlçemizdeki tüm kapıları çalmak için sahada olacağız.  Devletimiz; yaşlılarımızın, engellilerimizin, hastalarımızın, vatandaşlarımızın her zaman yanında. Allah devletimize ve milletimize güç kuvvet versin” şeklinde konuştu.

Alkaya, ziyaret ettikleri ailelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mektuplarını ve selamlarını ilettiklerini de sözlerine ekledi.

Vatandaşlar ise, SYDV Müdürü Sadettin Alkaya ve personelin ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini vurguladılar.

 

07 Eki 2022 - 11:55 - Güncel