Kaymakam Vural, tecrübelerini Fen Lisesi öğrencileri ile paylaştı

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Elbistan Fen Lisesi’nce başlatılan ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinin ilk konuğu olarak olarak deneyim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Fen Lisesi’nde 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı süresince devam edecek olan Kariyer Günleri etkinliğinin ilk konuğu, Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural oldu.

Kaymakam Vural, Elbistan Fen Lisesi ziyaretinde okul müdürü Mikail Şahin ve idareciler tarafından karşılandı. Okul pansiyonunu gezen Kaymakam Vural, öğrencilerin yaşam alanlarını yerinde gördü. Daha sonra öğrencilerle birlikte yemek yiyen Kaymakam Vural, okul binasında da incelemede bulundu.

Tadilat sonrasında yenilenmiş şekilde eğitime başlayan Elbistan Fen Lisesi’ndeki faaliyetler, etkinlikler ve planlamalar hakkında okul müdürü Mikail Şahin’den bilgi alan Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, çalışmalardan dolayı tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

Hazırlanan konferans salonunda Elbistan Fen Lisesinde eğitim gören öğrenciler ile bir araya gelen Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural kısa kısa kendi öğrencilik hayatından anekdotları paylaştı.

Kaymakam Vural, öğrencilere dünya ve ülkemizde gelişen teknoloji çalışmalarında pay sahibi olmaları gerektiğini ülkemizin gelişmesinde dünyaya açılma noktasında katkına bulunmaları gerektiğini anlatarak başarılar diledi.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, öğrencilerin sorduğu soruları cevaplayarak programı sonlandırdı.

Elbistan Fen Lisesi müdürü Mikail Şahin de, kariyer günleri kapsamında deneyimleri ve tavsiyeleri öğrencilere yeni ufuklar açan Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural’a teşekkür etti.

 

06 Eki 2022 - 12:31 - Güncel