Alagöz, yeniden Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi seçildi

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Elbistan Temsilciliği görevine yeniden İbrahim Alagöz seçildi.

 

Tarım, gıda, hayvancılık ve tekstil sektöründe ticari faaliyette bulunan üyelerin kanunlar çerçevesinde her türlü isteklerini ve beklentilerini karşılamak amacıyla kurulan Kahramanmaraş Ticaret Borsası’nda başkan değişti. 10 yıldır başkanlık görevini sürdüren Ahmet Duran Balsuyu görevini Mustafa Narlı’ya devretti. Mustafa Narlı, Borsa Meclis Başkanlığı seçimlerine tek aday olarak girdi.

Seçimlerin ardından sürdürdüğü meclis üyeliği görevine tekrar seçilen İbrahim Alagöz, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Elbistan Temsilciliği görevini bir dönem daha üstlenmiş oldu.

Alagöz, Kahramanmaraş Ticaret Borası Başkanı seçilen Mustafa Narlı’ya başarılar dileyerek, “Kahramanmaraş Ticaret Borsamızın seçimlerini gerçekleştirdik. Seçim sonucunda Mustafa Narlı Bey, bayrağı teslim aldı. Seçimle birlikte Elbistan Temsilciliği görevini de yeniden üstlenmiş oldum. Şahsıma gösterilen teveccühten dolayı başta Başkanımız Sayın Mustafa Narlı olmak üzere yönetimimize ve üyelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bu bayrağı daha yukarılara taşımak ve daha güzel işler yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize verilen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım” dedi.

05 Eki 2022 - 17:48 - Güncel