BT Optik Lens hizmete açıldı

Dünyaca ünlü gözlük markalarının yer aldığı BT Optik Lens, Elbistan ve bölge halkına hizmet vermeye başladı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Ceyhan Mahallesi Dulkadiroğlu Caddesi Candargazi İşhanı altında hizmet vermeye başlayan BT Optik Lens, optik gözlüklerden, güneş gözlüklerine ve kontakt lensten bakım kitlerine kadar birçok çeşit ile hizmet sunuyor.

Optisyen Büşra Taşkın, insanlara en doğru şekilde hizmet vermenin temel ilkelerini olduğunu belirterek, ”Mağazamızda dünya markaları yanında butik ürünlere de yer verip ürün yelpazemizi geniş tutmaya özen gösteriyoruz.

Mağazamızda kontak lens, lens solüsyonları lens aksesuarları müşteri gereksinim ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor olup moda sektörü olan ve sürekli değişen ve gelişen renkli lens kartelasıyla sektörü yakından takip ediyoruz” dedi.

Hedeflerinin her tarza ve zevke en uygun koşullarda müşterine hizmet vermek olduğunu söyleyen Taşkın “Yenilikçi, yaratıcı ve zengin tasarımlı gözlük zincirlerimize de optik mağazamızda yer veriyoruz. Çocukların dünyasına renk katmak ve bütün çocukları sevindirmek adına pek çok model ve çeşitte ürünlerimiz de mevcuttur. Mağazamızda SGK ile anlaşmalı reçeteler de yapmaktayız. Optik sektörünün en iyi markalarını yüksek standartlar ile her keseye uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dürüstlük, güven ve kaliteli hizmete dayalı çalışma anlayışıyla Elbistan halkına hizmet vereceğiz” şeklinde konuştu.

04 Eki 2022 - 17:30 - Güncel