İYİ Parti’den ‘Anlat Elbistan’ programı

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığı “Anlat Elbistan” programı çerçevesinde yaklaşık 100 kişiden oluşan 10 ayrı ekiple aynı anda 10 ayrı caddede esnaf ziyareti gerçekleştirdi,

+2
Haber albümü için resme tıklayın

 

Yaklaşık 600 esnafı ziyaret eden İYİ Partililer, İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener‘in selamını iletip vatandaşın istek, talep ve sorunlarını tespite çalıştılar.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirme yapan İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, “Anlat İstanbul “programımızdan esinlenerek gerçekleştirdiğimiz “Anlat Elbistan” programımızı çok geniş bir katılım ile gerçekleştirdik. Programımıza İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve GİK Yönetim Kurulu Üyesi Av.Günay Kodaz, MDK Üyesi Furkan Kamalak, İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Fatih Öztürk, Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale, Ekinözü İlçe Başkanı Bilal Kaplan, Nurhak İlçe Başkanı Mehmet Şahin, il ve ilçe yöneticileri sahada olan İYİ Partililerin bir kısmı yalnızca. İsimlerini sayamadığım çok sayıda İYİ Partili emektarlarımız sahadaydı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel; AKP iktidarına “bye bye “diyoruz” ifadesini kullandı.

GİK Yönetim Kurulu Üyesi Av. Günay Kodaz ise, “ Elbistan’da 10 ekip ile yaklaşık 600 civarında esnafımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın ekonomik kriz içinde olduklarını, alım gücünün düştüğünü, esnafın sermayesinin eridiğini, elektrik, su gibi faturaların yüksek olması ve giderlerin yükü altında esnaf ve vatandaşın ezildiğini net bir şekilde gördük. Elbistan halkı artık sandık gelse de iktidarı değiştirsek diye dört gözle bekliyor. Partimiz adına muhteşem bir saha çalışması gerçekleştirdik. Partimiz mensupları birlik ve beraberlik içinde büyük çaplı bir çalışmayı yaptık ve dertlerin derya olduğunu da gördük, Tabiri caiz ise Elbistan ’da İYİ Parti rüzgârı esti, çalışmaya emeği geçen her bir İYİ Partili yol arkadaşımıza Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve İYİ Parti’miz adına sonsuz teşekkür ederim, İYİ Parti iktidarına az kaldı dedi.

Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak da, “Bu çalışmaya katılmak keyifliydi, sahadaki vatandaşlarımızın bizi kucaklamasını net bir şekilde gördük” dedi.

03 Eki 2022 - 12:56 - Güncel