Ticaret Borsası üyeleri birlik ve beraberlik programında buluştu

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Elbistan Temsilciliği üyeleri, birlik ve beraberlik programında bir araya geldi.

Haber albümü için resme tıklayın

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi İbrahim Alagöz’ün ev sahipliğinde özel bir tesiste düzenlenen programa Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ile üyeler katıldı.

Burada bir değerlendirme yapan Kahramanmaraş Ticaret Borsası Elbistan Temsilcisi İbrahim Alagöz, üye odaklı hizmet anlayışı ile hareket ettiklerini söyledi.

Zahire Pazarı’ndaki üyelerle birlikte Elbistan’ın ekonomisine katkı sunma azmi içinde olduklarını belirten Alagöz, birliktelik vurgusu yaparak “Elbistan’ın tarımına ve ekonomisine sahip çıkma noktasında tüm üyelerimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hububat üretiminde hatırı sayılır bir konumda bulunan Elbistan’ımızda çiftçilerimizin ürünlerini ülkemizin dört bir yanındaki işletmeler ve fabrikalarla buluşturuyoruz. Hububat sezonunu geride bıraktık. Cin mısırı sezonu başlamak üzere. Sıkıntılara rağmen bu sezonda da şehrimize, hem doğrudan hem de dolaylı olarak istihdama katkı sunmaya çalıştık. İnşallah, önümüzdeki dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde gayretle yolumuza devam edeceğiz. Bizleri kırmayarak programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz de, Zahire Pazarı’nın kent ekonomisinin döngüsünde önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yaptı.

 

01 Eki 2022 - 17:47 - Güncel