İYİ Parti’ye üye olan 300 kişi için katılım programı düzenlendi

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığı’nca partiye üye olan yaklaşık 300 kişi için katılım ve rozet takma programı düzenlendi.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

 

İlçe binasındaki programa, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, genel merkez ve il merkezinden gelen parti yöneticileri, partililer ve yeni üye olan isimler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, partilerinin her geçen gün büyüdüğünü söyledi.

Başkan Gül, “Bugün aramıza 300 yeni üye katılımı sağlıyoruz. Av. Sinan Ölker Bey’in gayretleri ve destekleri sonucu aramıza yeni üyelerimiz katıldı. Bu katılımla birlikte güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. İYİ Parti ailesi her geçen gün büyüyor. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra konuşan İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel ise, Elbistan’da 2 bin üyeye doğru ilerlediklerini vurguladı.

Çabukel, şöyle devam etti:

“Av. Sinan Ölker kardeşimiz, taşın altına elini koydu ve genç dinamik bir ekibi partimize kazandırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Partimiz büyüyor ve güçleniyor. Güçlendikçe salonlara sığmıyoruz. İnşallah bu kalabalık daha da fazla devam edecek. Parti hepimizin partisi. Bu şehirde her bir sokağın sorununu bilen ve anlatan bir ilçe başkanımız var. Ekonominin çok kötü olduğu, liyakatin olmadığı, yüksek puan almasına rağmen atanamayan kardeşlerimizin bulunduğu bir düzen içindeyiz. Elbistan’da sıkmadık el bırakmayacağız. Bu düzenin içinde sizler de bizlerle birlikte olun. Sizlerle birlikte biz de güçlenelim hem şehrimize hem de ülkemize en güzel şekilde hizmet edelim. Aramızla yeni katılan üyelerimizle 2 bin üyeye doğru gidiyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

Kongre sürecine de değinen İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, “Genel merkezimiz kongre kararı aldı. Bu bize bir dinamizm kazandıracak. Kongreler, bir partinin gönül seferberliğinin şöleni ve düğünüdür. İnşallah bunu alnımızın akıyla en güzel şekilde yapacağız. Önümüzdeki genel seçimde görev alacak kadroları hep beraber seçeceğimiz bir anlayışla kongrelerimizi yapacağız” şeklinde konuştu.

Yeni üye kazandırılması ile ilgili girişimin öncüsü olan Av. Sinan Ölker de, “Milletimizin son umudu saygıdeğer genel başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde partimizi bir adım daha ileriye taşıyabilmek adına şahsım ve ekip arkadaşlarımla birlikte İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanlığımıza 300 yeni üye kazandırmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Böylesine bir zamanda hiçbir çekincesi olmadan yiğitler kervanına katılan arkadaşlarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum” değerlendirmesini yaptı.

Konuşmaların ardından yeni üyelere İYİ Parti rozetleri takıldı. Parti yöneticileri, ilçede esnaf gezisi yaparak programı sonlandırdı.

 

01 Eki 2022 - 17:40 - Güncel