4 mahallede elektrikler kesilecek

Akedaş Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, bakım onarım çalışması nedeniyle Elbistan’da 4 mahallede elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Akedaş’tan yapılan duyuruya göre, Kümbet ve Cumhuriyet Mahallelerinde 1 Ekim Cumartesi günü 09.00 ile 12.00 saatleri arasında bakım onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisine gidileceği belirtildi. Ayrıca, aynı gün Pınarbaşı ve Kızılcaoba Mahallelerinde de 13.00 ile 16.00 saatleri arasında bakım onarım çalışması nedeniyle elektrik verilemeyeceği kaydedildi.

Bakım onarım çalışması nedeniyle 1 Ekim Cumartesi günü elektriklerin kesileceği bilgisine yer verilen duyuruda; kesinti süresince; vatandaşlardan elektrik ile çalışan cihazlarını devreden çıkartması istendi.

Ayrıca, yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayrıcını açmaları, detaylı bilgi almak ve herhangi bir sorundan kaynaklanan problemler için 186 Akedaş elektrik arıza hattını aramaları hatırlatıldı.

29 Eyl 2022 - 17:06 - Güncel