KSÜ Rektörü Prof. Dr. Yasım’dan veda ziyareti

Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimi iken Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Alptekin Yasım, gazetelerimize nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetelerini ziyaret etti. Rektörlük görevi nedeniyle Elbistan Devlet Hastanesi Başhekimliği’ni devreden ve ilçeden ayrılan Rektör Yasım, Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer ile gazetelerimizin yönetim kurulu üyeleri Ökkeş Saatçi ve Himmet Göçer’le bir süre görüş alışverişinde bulundu.

Elbistan’dan görevini layıkıyla yapmanın verdiği mutlulukla ayrıldığını belirten KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, “Elbistan Devlet Hastanesi’nde başhekim olarak güzel çalışmalara imza attığımızı düşünüyorum. Güzel ve verimli bir 3 yıl geçirdikten sonra yeni görevime başlamak üzere ilçeden ayrılıyorum. Tüm Elbistanlılara ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer, Rektör Yasım’a kendi kaleme aldığı Un Sandığı adlı kitabını hediye etti.

Gazetemizin yönetim kurulu üyeleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım’a başarılar dilediler.

 

23 Eyl 2022 - 17:54 - Güncel