Belediyeye alınan 20 personel kura ile belirlendi

Elbistan Belediyesi’ne İş-Kur üzerinden alımı yapılan 20 personelin ismi, noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

Haber albümü için resme tıklayın

 

Elbistan Belediyesi, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesiyle yaptığı protokol kapsamında, büyükşehir belediyesine ait olan ana caddelerde görevlendirilmek üzere 20 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu personellerin belirlenmesi için belediye iştiraki ELTOK’un binasında noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Elbistan Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanan kura çekimi öncesinde adaylara hitap eden Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, “Müracaat eden 103 arkadaşımızı buraya davet ettik. Şehrimizi güzelleştirme adına önemli çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Canlı yayında noterimizin gerçekleştireceği çekilişi önemsiyorum. Bu bizim belediyecilik ve yöneticilik anlayışımızdır. Çekilişte ismi çıkan arkadaşlarımızla mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız. Tüm mücadelemiz Elbistan için olacak. İnşallah sizlerle birlikte Elbistan'ımıza hizmet etmenin onurunu birlikte yaşayacağız. Canla, başla daha temiz, daha sağlıklı, sürdürülebilir bir çevreyi oluşturmak üzere diyorum” dedi.

Başkan Gürbüz’ün konuşmasının ardından noter tarafından başvuru yapanların isimlerinin olduğu şeffaf kavanozdan çalışacak personeller belirlendi.

22 Eyl 2022 - 17:14 - Güncel