AKEDAŞ hizmet içi eğitimlerine devam ediyor

Kahramanmaraş ve Adıyaman’da tüm tüketicilerini kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturma kararlılığı doğrultusunda çalışmalarına hız veren AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. bu kapsamda sahada gerçekleştirdiği çalışmalarda görev alan personellerinin güvenliğine de büyük önem veriyor.

Haber albümü için resme tıklayın

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. enerjiyle ilgili kalitedeki iş kazası için yaşam yolundaki kalitedeki iş kazası ile ilgili projelerde kaliteyi gözden geçirilecek olan projelerde yer alacak. Kurumlar, paketleme sistemleriyle ve işlerle ilgili kişiler için yetiştirilirler, insan eğitimlerine yönelik eğitim programları verilir .

 Sahada yaşlı eğitimleri olarak eğitim konusunda eğitimli ve pratik uygulamalı hizmet içi eğitimlerle verilen AKEDAŞ Elektrik A.Ş., eğitim dağıtım iş sağlığı ve uzmanlarının gözetiminde profesyonel eğitmenler tarafından eğitilenlerle yüksekte güvenli eğitim eğitim devam ediyor.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım.Ş.'den yapılan bir çok proje planından tasarlanır. “Tüketicilerimize güçlerimizi sunmak için zorlu coğrafyalarda risk altında görev yapan kahramanlarımızdır. Kahramanlarımızın güvenliği için yapılacak işler kapsamına girilecek sektörümüz ile ilgili tüm modellemeleri çok kapsamlıyız. Bu konuda yüksekte çalışan personellerimiz, yüksekte çalışabileceklerine dair raporlar alındıktan sonra iş güvenliğinde uzmanlaşmalarımız başlayacaklar. İş sağlığı ve kurum kültürümüzün bir parçası olarak görmek,       

 

12 Eyl 2022 - 17:06 - Güncel