Elbistan’da 237 öğretmen ve idareciye başarı belgesi verildi

Elbistan’da, görevli oldukları okullarda çeşitli alanlarda başarı gösteren 237 idareci ve öğretmene başarı belgesi verildi.

Elbistan’da 237 öğretmen ve idareciye başarı belgesi verildi
Elbistan’da 237 öğretmen ve idareciye başarı belgesi verildi
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, başarı belgesi alan isimleri tebrik ederek, “237 idareci ve öğretmenimize başarı belgesi tevdi edilmesi eğitim camiası için tarihi gelişme” dedi.

Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullardaki 237 öğretmen ve idareci, görevlerinde göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı eski Elbistan Kaymakamı Özkan Demir tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi. Başarı belgelerinin takdimi için Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü’nde tören düzenlendi. Törende, öğretmen ve idarecilere başarı belgeleri Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin ile şube müdürleri tarafından verildi.

Tören sonrasında değerlendirme yapan Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, İbni Sina’nın ‘İlim iltifat görmediği ülkeyi terk eder’ sözünü hatırlatarak, kentte ilk defa bu kadar büyük miktarda belge verildiğini söyledi.

Dönemin Elbistan Kaymakamı Özkan Demir'e özellikle teşekkür eden Çetin, “Başarı belgesi alan tüm öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi, ilçeye ve milli eğitime yaptıkları değerli katkılarından dolayı kutluyorum ve başarılarının devam etmesi temenni ediyorum” dedi.

Elbistan’da eğitim camiasının her bir ferdinin, çocukların en iyi şekilde yetişmesi amacıyla elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını vurgulayan Çetin, “Geleceğimiz olan çocuklarımız için hep birlikte üstün gayret ve azimle görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Mesai arkadaşlarımızın, özveri ve yüksek sorumluluk duygusu içerisinde bu kutsal görevin gerekliliklerini en iyi şekilde yapmaya devam edeceğine inancım tamdır. Bu vesile ile 12 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimiz açısından yeni başarıların kazanıldığı bir dönem olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

06 Eyl 2022 - 17:24 - Güncel