Başkan Özgen: “Memleketin halini görmüyor musunuz?”

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, kentte belediyecilik hizmetlerinin yetersiz olduğunu söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü eleştiren Başkan Özgen, “Memleketin halini görmüyor musunuz?” sorusunu yöneltti.

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz’le birlikte yerel ve ulusal gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e seslenen Özgen, “Türk milletinin Ata’sı kalk da bak Türkiye’min haline. Ülkemiz yağma ediliyor. Limanlar elden çıkmış, fabrikalar akbabalara devredilmiş. Sağlıktan eğitime neler oluyor? Senin çok değer verdiğin öğretmenlere yapılan hakaretleri duyabiliyor musun? Geleceğimizin mimarlarını yetiştirenleri bu hallere düşürenler utansın. Yolsuzlukları duymayan kalmadı. Zamlar, halkımızı inim inim inletiyor. Ülkem ve halkım adına feryat ediyorum” dedi.

Elbistan özelinde de şehir temizliğinin yapılmadığına dikkati çeken MYP Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, “Kadim şehir Elbistan’ımızın şehrül-emin koltuğunda oturan Sayın Belediye Başkanına bir vatandaş olarak sesleniyorum. İthal A takımınla Elbistan’ın sokaklarında hiç yürüdün mü? Kaldırımlar rezalet durumda. Boş arsalar adam boyu otlarla kaplanmış. Ana caddeler hiç mi yıkanmaz ya da temizlenmez. Bir şehir bu kadar tozar mı? O güzelim Ceyhan Nehri’ne atık suların bırakılması sizleri hiç mi rahatsız etmiyor?

Ey iktidar sahipleri, aşağıdan yukarıdan yolun sonu gözüküyor. Yüce Türk milleti ve Elbistan halkı sandıklarda gereken dersi verecektir. İnşallah demokrasi kazanacak; oligarşiniz de oligarklarınız da yok olup gidecektir” ifadelerini kullandı.

06 Eyl 2022 - 17:10 - Güncel