Ücretsiz destekleme kursu başvuruları 2 Eylül’de sona eriyor

Elbistan Halk Eğitimi Merkezi (HEM) bünyesinde hizmet verecek olan ücretsiz destekleme ve yetiştirme kursunun başvuruları 2 Eylül’de sona eriyor.

Elbistan Halk Eğitimi Merkezi ( HEM) Müdürü Bayram Alış, 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurslarına ilişkin bilgilendirmede bulundu.

Destekleme ve yetiştirme kurslarının, tamamen ücretsiz olduğuna işaret eden Alış, “Bu kursa katılan öğrenciler, pekiştirme ve geri kaldıkları derslerde ise açığı kapatma imkanına sahip olabiliyor. Destekleme ve yetiştirme kursu, üniversiteye hazırlanan gençlerin sınavdaki başarılarını arttırmada büyük katkı sunuyor. Kurumumuzda branş öğretmenleri tarafından verilen eğitimlerle üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerimize etüt salonu ve test çözme alanları ile iyi bir imkan sunuyoruz” dedi.

Elbistan HEM Müdürü bayram Alış, kurs başvurularının devam ettiğini hatırlatarak, “Bu kurslardan yararlanmak isteyen öğrenciler, 2 Eylül Cuma günü mesai bitimine kadar kurumumuza gelerek başvuruda bulunabilirler” şeklinde bilgi aktardı.

 

31 Ağu 2022 - 16:47 - Güncel