Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural görevine başladı

2022 yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Elbistan Kaymakamı olarak atanan Hasan Hüseyin Vural, ilçeye gelerek görevine başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Kaymakam Vural, Elbistan’da kalıcı eserler bırakmak istediğini belirterek, vatandaş memnuniyetini ön planda tutacağını söyledi.

Adana’nın Yumurtalık Kaymakamı iken 2022 Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Elbistan Kaymakamlığı’na atanan Hasan Hüseyin Vural, kentteki mesaisine başladı.

Kaymakam Vural, hükümet konağı önünde kurum müdürleri ve birim amirleri tarafından karşılandı. Daha sonra makamına geçen Kaymakam Vural, kurum müdürleri ve birim amirlerinden sorumluluk alanlarındaki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, makamındaki ilk değerlendirmesinde Elbistan’da görev yapmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Elbistan’ın her bir ferdini aileden kabul edeceklerini vurgulayan Kaymakam Vural, “Birinci önceliğimiz, vatandaşımızın kamu kurumları ile ilgili iş ve işlemlerinde memnuniyeti olacak. Vatandaşımız, her ne sorunu ve ya da talebi varsa her zaman güler yüzle ve çözüm odaklı bir anlayış doğrultusunda hizmet alacak. Koordinasyona önem vererek Elbistan’ımıza kalıcı eserler bırakma gayretinde olacağız.

Elbistan’ın kalkınması ve daha da güzelleşmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapıp kalıcı eserler bırakmak hedeflerimizin başında geliyor. Bunu sağlamak için de tüm kurumlarımızla beraber çalışacağız. İlçemizin refahı için gereken projelerin hazırlanıp hayata geçirilmesi sürecine kadar her aşamayı adım adım takip edeceğiz. Halihazırda süren yatırımlar ve projelerimiz var. Önümüzdeki günlerde bunlarla ilgili de gerekli inceleme ve değerlendirmeleri de yapacağız” şeklinde konuştu.

Kaymakam Vural, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, beylik başkenti bakiyesi olan Elbistan’da görev yapmak benim için önemli. İnşallah, önümüzdeki günlerde şehrimizin geleceğine katkı sunacak çalışmaları el birliği ile hayata geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

29 Ağu 2022 - 17:36 - Güncel