İlçe Emniyet Müdürü Hakan Kırılmaz görevine başladı

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Hakan Kırılmaz, ilçedeki mesaisine başladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Kırılmaz, Elbistan’ın huzuru ile vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmalarını kararlılıkla sürdürürken halkla iç içe olacaklarının altını çizdi.

Kayseri’nin İncesu İlçe Emniyet Müdürü iken son kararname ile Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Hakan Kırılmaz, ilçedeki görevine başladı.

Teşkilattaki tüm personelleri ile birlikte Elbistan halkına hizmet edeceklerini vurgulayan Kırılmaz, “Teslim aldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşıma gayreti içinde olacağız. Şahsıma ve teşkilatımızdaki mesai arkadaşlarımıza yüklenen bu sorumluluğun bilincinde; kanunların bizlere verdiği görevimizi en iyi şekilde yerine getirme azmimiz hiç eksilmeyecek. Hiçbir ayrım gözetmeksizin; suç ve suçlularla mücadelenin yanında vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini en üst seviyede sağlamak için yasa ve kanunların tanıdığı çerçevede hareket edeceğiz. Halkla iç içe ve halkın arasında bir teşkilat anlayışımızı sahada hissettireceğiz. Gönlümüz ve kapımız, tüm vatandaşlarımıza açık olacak” dedi.

Kırılmaz, “İlçemizdeki kurum ve kuruluşlarla birlikte her kesimi kapsayacak şekilde uyum ve ahenk içerisinde olacağız. Elbistan’daki güvenlik tedbirlerini geliştirmek ve polis-vatandaş dayanışmasının çıtasını yükseltmek en önemli şiarımız olacak. Polisimiz, toplumla daha çok kaynaşacak. Her türlü suç oluşumlarına, yasadışı yapılara karşı kanunlardan aldığımız yetkiyi vatandaşlarımızın da desteği ile sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

25 Ağu 2022 - 16:49 Kahramanmaraş/ Kahramanmaraş- Güncel