Kayhan, Onikişubat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı

2021 yılı ekim ayından bu yana Elbistan İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Mehmet Ali Kayhan, Onikişubat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandı.

Elbistan’daki yaklaşık 1 yıllık görev süresinin ardından Onikişubat İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Ali Kayhan, önümüzdeki günlerde ilçeye veda edecek.

Elbistan’da görev yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayhan, Elbistanlıların da her zaman kendisine ve emniyet teşkilatına destek olduğunu söyledi.

Kayhan, şöyle konuştu:

“Onikişubat İlçe Emniyet Müdürü olarak atanmamdan dolayı yaklaşık 1 yıldır görev yaptığım Elbistan’a veda edeceğim. Müdür yardımcısı olarak göreve başladığım; 2021 Ekim ayı itibariyle ilçe müdürü olarak hizmet ettiğim Elbistan’da, vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğu bilinci ile hareket ettik. Kanunlarımızın öngördüğü doğrultuda ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yüksek sorumluluk bilinciyle her birimdeki personelimizle birlikte üstün gayret ve özveriyle görev yaptık. Tek parolamız, daha güvenli ve daha huzurlu bir Elbistan oldu. Görev yaptığım süre içerisinde bana ve teşkilatımıza vermiş olduğunu destek, sevgi ve duydukları güvenden dolayı, tüm Elbistan halkına teşekkür ediyorum.”

22 Ağu 2022 - 17:41 - Güncel