Başkan Özgen, “İktidar değişimine az kaldı”

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, ülkenin kötü yönetildiğini, halkın yokluk ve sıkıntılarla baş başa bırakıldığına işaret ederek, “Güvendiğiniz dağlara kar yağdı ve iktidar değişimine az kaldı” dedi.

Başkan Özgen, “İktidarı yönetenler güvertede senfoni çalıyorlar ama alt katta Titanik batıyor” yorumunda bulundu.

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“20 yıllık iktidarları döneminde özelleştirme adı altında ülkemizin değerlerini bir avuç güruha peşkeş çekenler, vahşi kapitalizmle halkımızı yokluklara ve sıkıntılara koyup milleti bankaların ahtapot gibi kollarına attılar. Esnafı ve çiftçiyi düşürdükleri durum ortadayken; dini referans gösterip gençliği ateizm ve deizmin kollarına düşürdüler. Doktorlarımıza sahip çıkmayıp yurtdışına gitmelerine göz yumanlar, aksırıncaya ve tıksırıncaya kadar göbeklerini şişirenler; bilin ki hesap vaktine az kaldı. Bu millet sandıkta sizinle hesap görecektir.”

Elbistan’daki sorunlara da değinen Başkan Özgen, “Elbistanlı gençleri asgari ücretle çayda çıra oynatan Çelikler, şeker çuvallarının üstünde fidayda oynayan Ankaralı Mutlu, güvendiğiniz dağlara kar yağmaya başladı. Çok değil, iktidar değişimine az kaldı” ifadelerini kullandı.

Zaferin, Türk milletinin ve demokrasinin olacağına vurgu yapan MYP Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, “Yüce Türk milleti yeise düşmesin. Zümrüdü Anka Kuşu gibi küllerimizden yeniden doğmaya az kaldı. Muştular, güzel günlerin habercisidir. Zafer, Türk milletinin ve demokrasinin olacaktır” şeklinde konuştu.

20 Ağu 2022 - 17:33 - Güncel