Asgari ücretli ve dar gelirliye yüzde 50 indirimli mobilya yapacak

Geçtiğimiz aylarda şehit aileleri için kampanya başlatan mobilya atölyesi işletmecisi Salih Horuz, bu kez de dar gelirli ve asgari ücretle çalışanlar için de yüzde 50 indirim başlattı.

Ekonomik sıkıntılardan en çok etkilenen kesimlerin başında dar gelirli ve asgari ücretli çalışanların geldiğini belirten Horuz, “Bu sıkıntılı dönemde kıt kanaat geçinmeye çalışan hemşerilerimize bir nebze olsun destek olmaya çalışacağız” dedi.

Marangozlar sitesinde mobilya atölyesi işletmeciliği yapan Salih Horuz, şehit yakınlarına yönelik olarak yüzde 50 indirim kampanyası başlatmıştı. Bu kampanyanın bir benzerini de dar gelirliler ve asgari ücretlilerin yararlanması için hayata geçirdiğini duyuran Horuz, “Ülkemizde ekonomik şartlar emeği ile geçinen hemşerilerimizi daha çok zorluyor. Bir yandan ailesinin geçimini sağlarken diğer yandan da evlerinde zaruri olarak mutfak dolabı, kombi dolabı, portmanto ve kitaplık gibi ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalan dar gelirli ve asgari ücretle çalışan hemşerilerimize omuz vermeyi amaçladım” şeklinde konuştu.

Yüzde 50 indirim kampanyasının, istismar edilmemesi ve gerçek ihtiyaç sahiplerinin yararlanabilmesi için kendi imalatları olan 3’lü sehpa takımı satın alma şartı bulunduğunu anımsatan mobilya atölyesi işletmecisi Salih Horuz, “‘Yarısı sizden yarısı bizden’ adlı kampanyamızdan faydalanmak için tek şart, 3’lü sehpa alınması. Bu sehpanın fiyatını da cüzi şekilde tuttuk. Yine kampanyadaki ürünlerin fiyatları da piyasaya göre uygun şekilde olacak. Bizim amacımız, gerçekten buna ihtiyacı olanın talep etmesi. Ekonomik zorlukla boğuşurken evlerindeki ihtiyaçlarını da tamamlasınlar istiyoruz. Hemşerilerimizin işlerini de talep sırasına göre tamamlayıp teslim edeceğiz. Kampanyamızdan yararlanacak hemşerilerimize şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

18 Ağu 2022 - 17:18 - Güncel