Kaymakam Demir, ilk veda ziyaretini Şehitler ve Gaziler Derneği’ne yaptı

İzmir’in Karşıyaka Kaymakamlığı’na atanan Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Elbistan Temsilciliği’ne veda ziyareti gerçekleştirdi.

Kaymakam Demir, ilk veda ziyaretini Şehitler ve Gaziler Derneği’ne yaptı
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, İzmir’in Karşıyaka ilçesine atanması sonrasında ilk veda ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Elbistan Temsilciliği’ne yaptı. Kaymakam Demir, burada başkan Ragıp Kul, şehit yakınları ve gazilerle sohbet etti.

 Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Elbistan Temsilcisi Ragıp Kul, 4 yıllık görev süresi boyunca kendilerine her anlamda destek olan Kaymakam Özkan Demir’e teşekkür plaketi takdim etti.

Önümüzdeki günlerde ilçeden ayrılarak yeni görevine başlayacağını belirten Kaymakam Demir, “Canından aziz bildiği vatanı, bayrağı, milleti ve tüm mukaddesatı için gözünü kırpmadan şahadete koşan şehitlerimizin gazi olmuş nice kardeşlerimizin yanında olabilmeyi, vefa borcumuzu ödemeye çalışmayı ve minnetimizi göstermeyi en büyük vazife kabul ettik. Devletimizin tüm imkanlarını şehitlerimizin kıymetli aileleri ve gazilerimiz için kullanmaktan asla geri durmadık. Başımızın üstünde yerleri olduğunu her fırsatta hissettirme gayretinde olduk. Elbistan’daki görev süremin sonuna geldiğimiz bu günlerde de ilk veda ziyaretimi şehit yakınları ve gazilerimize yapmak istedim. Vatan ve tüm Türk milleti onlara minnettardır. Güzel dostluklar ve anılar biriktirdik. Tüm şehit yakınlarımıza ve gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Elbistan Temsilcisi Ragıp Kul da, Kaymakam Özkan Demir’in, görev süresi boyunca her daim yanlarında olduğunu vurgulayarak, “Sevincimizde hüznümüzde her zaman yanımızda olan Kaymakamımız Sayın Özkan Demir’e yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah, yolunu açık eylesin” dedi.

Başkan Kul, ziyaretin sonunda Kaymakam Demir’e, derneğe katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

17 Ağu 2022 - 17:53 - Güncel