Çetin’den Ünal’a ziyaret

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı makamında ziyaret etti.

 

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin’i makamında ağırladı.

Çetin, ziyarette, Elbistan’da yapımı devam eden okul projeleri ve planlanan eğitim yatırımlarına ilişkin Ünal’a bilgiler aktardı.

Elbistan’da özellikle eğitim altyapısında Mahir Ünal’ın katkıları ile son dönemde büyük bir dönüşüm yaşandığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, “İlçemize bir yandan eğitim yuvalarımızın fiziki altyapılarını yenilerken bir yandan da yeni projelerimiz hayata geçiriliyor. Elbistan’ın en büyük ilkokulu olacak Hoca Ahmet Yesevi İlkokulumuzun ihale süreci devam ediyor. Restore çalışmaları tamamlanan okullarımızı 2022-2023 eğitim-öğretim dönemiyle birlikte öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle buluşturacağız inşallah. AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Mahir Ünal, bugüne kadar ilçesine bu anlamda büyük katkılar sundu. Öğretmenevi ve yeni okul projelerimizle ilgili kendisine bilgi aktardık. Memleketinin, eğitim noktasında çıtasının yükselmesi için verdiği destekten dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsek az” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal da, eğitimin geleceğe yapılan en büyük yatırım olduğuna dikkat çekerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’a, ziyaretin anısına Elbistan Ulu Cami’nin Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerince filografi sanatı ile yapılan tablosunu hediye etti.

 

16 Ağu 2022 - 17:23 - Güncel