Hasırcıoğlu AVM’den aşure ikramı

Hasırcıoğlu Alışveriş Merkezleri Elbistan Şubesi tarafından Muharrem ayı dolaysısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

Hasırcıoğlu AVM’den aşure ikramı
Hasırcıoğlu AVM’den aşure ikramı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Dulkadiroğlu Caddesi üzerinde bulunan Elden Taksitli Alışveriş Merkezi Hasırcıoğlu AVM önündeki programa katılan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Hasırcıoğlu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasırcıoğlu ile birlikte vatandaşlara aşure ikram etti.

Vatandaşlara aşure ikram ettikten sonra kısa bir değerlendirme yapan Hasırcıoğlu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hasırcıoğlu, “Mübarek Muharrem ayının içerisinde olmamız nedeniyle değerli Elbistan halkına 3 bin kişilik aşure ikramı yaparak, bu mübarek ayı birlikte kutlamak istiyoruz. Hicri takvimin başlangıcı olan Muharrem ayında, firma olarak bu yıl ilk aşure ikramımızı Elbistan’da gerçekleştirdik. Hasırcıoğlu ailesi olarak sosyal içerikli etkinliklerde her zaman halkımıza hizmet verme şiarıyla hareket ediyoruz. Hazırladığımız aşuremizi, alışveriş merkezimize gelen vatandaşlarımıza dağıttık. Muharrem ayında milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Vatandaşlar ve müşteriler de, aşure ikramı dolayısıyla Hasırcıoğlu AVM yönetici ve idarecilerine teşekkür ettiler.

12 Ağu 2022 - 18:08 - Güncel