Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi’nden vatandaşlara aşure ikramı

Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi Elbistan Şubesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara birlik, beraberlik, dayanışma ve bereketin simgesi aşure ikramında bulunuldu.

Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi’nden vatandaşlara aşure ikramı
Haber albümü için resme tıklayın

14 yılı aşkın zamandır güzellik sektöründe olan Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi Elbistan Şube Sahibi Uzman Estetisyen Nagehan Aşkın Akkuş, aşure ikramının ardından yaptığı değerlendirmede  “Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin, sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir.  Öncelikle Muharrem ayının tüm İslam âlemine ve ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. İslam coğrafyası adına büyük anlam teşkil eden bir ay olan Muharrem ayının içerisindeyiz. Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi Elbistan Şubesi olarak, Muharrem ayı vesilesiyle hazırlamış olduğumuz aşurenin ikramını yaptık. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Aşure etkinliğimizi inşallah geleneksel hale getireceğiz” dedi.

İkram edilen aşureden yiyen vatandaşlar, mübarek günleri kendilerine hatırlatıp aşure ikramda bulunan Seher Başaran Güzellik ve Estetik Merkezi’ne teşekkür ettiler.

12 Ağu 2022 - 17:59 - Güncel