Başkan Şahin: “Geçiş dönemin mimarı Deva Partisi olacak’’

Deva Partisi Elbistan İlçe Başkanı Muhammed Şahin, adil bir Türkiye inşa edene dek çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Geçiş döneminin mimarı Deva Partisi olacak” dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Deva Partisi Elbistan İlçe Başkanı Muhammed Şahin, esnaf, çiftçi ve vatandaş ziyaretleri sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Devletimizin çok ağır olarak yaşadığı ekonomik ve adalet krizinin müsebbibini ve bu ağır arazların çözümünün ilim ile plan proje olduğunu ve devlet yönetiminin bir ekip işi olduğunu anlatmak için bugün yine parkta, tarlada ve çiftliklerdeydik” ifadelerini kullandı.

Deva Partisi’nin, ülkenin makus talihini değiştireceğine vurgu yapan Başkan Şahin, şunları söyledi:

“Onlarca insanın büyük bir değişim isteği olduğunu artık akape krizi ve zihniyetinden kurtulmak isteyen halk gördük. Sorunları tespit edip, bu sorunların planlı, süreli ve bütçeli yazılı planlarını eylem planları ile kamuoyuna sunan web ortamından da kolaylıkla ulaşılabilecek Deva Partimizin eylem planlarını değerli vatandaşlarımıza anlattık. Her zamanki gibi ilgiyle dinleyen, kurtuluş bekleyen insanlar gördük. Hele ki gençler akape zihniyeti yüzünden ümitsiz ve yılgın durumda gelecek kaygısı çekerken gençlere deva, geçim derdine deva gibi planlarımızı anlatınca ümitleri artmaktadır. Akape zihniyetinin 28 Şubat kalıntısı olan fişleme ve baskı hareketini derinden hisseden gençler fısıltı ile ‘’Tayyip dönemi’’ nin tarih olacağı zamanı sormaktalar.

Önümüzdeki seçimin Tayyiplerin, mahirlerin, şovmen festivalci memetlerin tarih olacağı, özgür ve adil bir Türkiye inşa edeceğimizi, mülakatı kaldırarak eşitliği saylayacağımızı, hem siyasette hem yatırımda büyük bir değişim sürecinin yaşanacağını, Türkiye’nin en büyük dördüncü ovasında dev projeler reklamları değil tarımda sulama ile tarım ve hayvancılık sektörlerinin coşacağı, buna bağlı tarımsal ve hayvansal ticaret ile sanayinin gelişerek istihdam sağlayan, bölgenin değerinin yükseleceği, nüfusun artacağı bambaşka bir bölge haline dönüşeceğimizi gençlerimize ve vatandaşlarımıza anlattığımız güzel bir çalışma günü olmuştur.

Deva Partisinin Aralık 2020’de hazırladığı güçlendirilmiş parlamenter sistem eylem planı ile 6'lı diyalog masasının mimarı olduğu gibi geçiş ve refah döneminin de mimarı olacaktır. Akademik kariyeri yüksek olan, başarılı ve genç ekibiyle hazırladığı eylem planları, sadece çalışmayı baz alan nezaket anlayışlı bir siyasi hareket olan Deva Partisi ekipleri bu devletin makus talihini değiştirecek, adaletsizlikleri yolsuzlukları arsızlıkları hırsızlıkları kesin olarak hukuk çizgisinde bitirip, geçmişte olanları bağımsız ve tarafsız yargı önüne ve meclis denetimine açacaktır.”

Elbistan Festivali’ni eleştiren Deva Partisi Elbistan İlçe Başkanı Muhammed Şahin, “Covid-19’un hortladığı bir dönemde her işi biten konserlerde şovlar yaptıran Elbistan Belediye başkanı Mehmet Gürbüz dahil tüm belediye başkanlarına önerim vardır; yasal görevlerini bir mevzuatı açıp okumaları ve yapmakla görevli oldukları işleri önce bir anlamaya sonra yapmaya davet ediyorum. Yani vatandaşa hizmet etmeye bir an önce başlamalarıdır, hani ne oldu o seçim zamanında verilen dev projeler. Bu iş reklamla olmuyor, sağda solda yol göldü yok lavanta vadisiydi diye milletin malına çökmeye benzemez bu iş. Elbistan’ın sorunlarını tespit edip, bu hususta sorunları gideren bir belediye olmasını temenni ederken yine hastalığın ortasında her işimiz bitti konserler başladı. Millet hizmeti de şov yapanı da görecektir. Genelde ve yerelde her türlü siyasi oyunun, kirli planların bozulacağı adil bir Türkiye inşa edene dek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

02 Ağu 2022 - 17:47 - Güncel