Milli Yol Partisi’nde bayramlaşma programı düzenlendi

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Büyütmek için resme tıklayın

Parti binasındaki bayramlaşmaya Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen ve partililer katıldı.

Milli Yol Partisi Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, “Zor günler geçiriyoruz. İnşallah bunan sonra iyi olacak. Bizim gittiğimiz yol adalet liyakat ve insanımızı onurlu bir şekilde yaşatmanın çaresine bakacağız. Allah bize güç kuvvet verirse biz de bu yolda hizmet edeceğiz. Biz seferle yükümlüyüz. Zaferi de Allah verir. Tebliğciyiz. Ama 3 kişiyiz ama 5 kişiyiz. Bir çoban ateşi yaktık, görmek isteyen görür. Hepinize teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı’nın tüm Türk İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz ise “ Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun fikir ve görüşlerini yaymak için geliyoruz. Çıktığımız bu yol kolay bir yol değil. Maddi olsun manevi olsun gerçekten kolay değil. Bakanımız yok milletvekilimiz yok. Bizim yolumuz asfalt bir yol değil. Bizim yolumuz çakıl diken dolu. Ayağını seven gerçekten bize gelmez. Partimizi kurduk, çok çok iyiyiz. Gündeme de yavaş yavaş oturuyoruz. İnşallah en yakın zamanda da kongremizi yaptıktan sonra anketlerde, televizyonlarda bol bol çıkacağız. Her tarafta hemen hemen teşkilatımız hazır. Bizim yolumuz gerçekten de zor bir yol inşallah başaracağız. Çünkü bizim sevdamız, bir fikrimiz var. Biz vatan aşığıyız, onun için de biz başarırız. Biz zorluklara alışık insanlarız, kolay yollardan gelmedik. Tüm hemşerilerimizin ve Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

12 Tem 2022 - 11:43 - Güncel