Mahir Ünal’dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle Kahramanmaraş’taki programlarını iptal etmek zorunda kaldığını belirten Mahir Ünal, mesajında, “Tüm hemşerilerimin, birlik ve dayanışma ruhunu simgeleyen Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

 Kurban Bayramı’nın, insanlığı ayakta tutan değerlerimizin yeniden hatırlanmasına vesile olduğuna işaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Rabbimize, hepimizi bir Kurban Bayramına daha kavuşturduğu için hamd ediyoruz. İdrak edeceğimiz bu mukaddes iklimin, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Yüce Rabbimden bu mübarek günler hürmetine milletçe sırat-ı müstakim üzere işimizi kolaylaştırmasını, yüreğimizi ferahlatmasını gayretimizi ve gücümüzü artırmasını niyaz ediyorum. Kurban Bayramı'nda yollarda olan tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını istirham ediyorum. Bayram sevincimize gölge düşürmemek için hep birlikte lütfen daha dikkatli, daha sorumlu davranalım. Bizler huzur ve sevinç içinde bir bayram geçirelim diye canlarını feda etmekten çekinmeyen, vatan uğruna şahadet şerbeti içen aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Kurban Bayramı'nın kalplerimize huzur, ülkemize esenlik dünyamıza barış getirmesini dileyerek hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

08 Tem 2022 - 12:20 - Güncel