Vizyon İletişim, haziranda da şampiyonluğu kimseye bırakmadı

Elbistan Vizyon İletişim, Turkcell’in ülke çapındaki 3 bin 500 bayisi arasında düzenlediği yarışmanın haziran döneminde de Türkiye şampiyonluğunu bırakmadı.

GSM sektörünün lider markalarından biri olan Turkcell, faturalı hat üzerine verilen cihazlarda en çok kasko ve sigorta yapan bayisini belirlemek için ulusal çapta yarışma düzenliyor. Belirli periyotlarla düzenlenen yarışmanın haziran döneminin sonuçları açıklandı. Turkcell’in yaklaşık 3 bin 500 bayi arasında gerçekleştirdiği yarışma sonucunda şampiyon değişmedi. Mayıs ayındaki yarışmada da şampiyonluğu göğüsleyen Elbistan Vizyon İletişim, bu unvanını korudu.

Elbistan Vizyon İletişim Sahibi Ergün Taşolar, üst üste aldıkları şampiyonlukların bölge halkının Turkcell’in hizmet kalitesine ve markasına güvenin eseri olduğunu söyledi.

Şampiyonluk sevincini yaşamalarına vesile olan Elbistan ve bölge halkına teşekkür eden Taşolar, “ Elbistan’ımızın adını şampiyonluk kürsüsüne bir kez daha yazdırmanın sevincini yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte de halkımızın destekleri ile en iyi hizmeti vermek için çalışacağız. Türkcell ailesine, Bölge Müdürümüz Sayın Nihat Kurtoğlu’na satış yöneticimiz Fatih Erdem, Mehmet Öztürk, Eshabil Büyüksapan ve Devabil Kahveci’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

07 Tem 2022 - 17:45 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel