Kahramanmaraş Teknokent Yönetimi ETSO’da toplandı

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. haziran ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü ve Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Niyazi Can başkanlığında yapıldı.

Kahramanmaraş Teknokent Yönetimi ETSO’da toplandı
Kahramanmaraş Teknokent Yönetimi ETSO’da toplandı
Haber albümü için resme tıklayın

Toplantı, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paksoy’un ev sahipliğinde gerçekleşti.

Kahramanmaraş Teknokent Yönetim Kurulu Üyelerini Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası girişinde karşılayan ETSO Başkanı ve Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paksoy, oda ve üyelere sunulan hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra hep birlikte Elbistan Kaymakamı Özkan Demir’i ziyaret eden Kahramanmaraş Teknokent Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyaretin ardından Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda, Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. Haziran ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdiler.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ( KSÜ) Rektörü ve Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Niyazi Can başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında, yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü ve Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Niyazi Can başkanlığında, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paksoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; KMTSO Temsilcisi Furkan Bayazıt, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Arıkan, Kamil Dedeoğlu, Mustafa Hançer, Öğr. Gör. Mesut Bilginer, Prof. Dr.Mustafa Şekkeli, Doç. Dr. Tamer Rızaoğlu, Türkoğlu OSB Temsilcisi Osman Okumuş, Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Mehmet Tekerek, Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Selim Eren, Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Oğuz Ciğerlioğlu, Afşin Elbistan B Termik Santrali Müdürü Mustafa Akın ve Elbistan OSB Müdürü Sefa Demir katıldı.

29 Haz 2022 - 17:19 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel