Sanayi sitesi yapı kooperatifinde olağan genel kurul yapıldı

Elbistan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanlığı’nın 2021 yılı genel kurulu gerçekleştirildi.

Sanayi sitesi yapı kooperatifinde olağan genel kurul yapıldı
Sanayi sitesi yapı kooperatifinde olağan genel kurul yapıldı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Sanayi sitesindeki çok amaçlı salonda yapılan gene kurula, Elbistan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Şahin, Tamirciler ve Demirciler Odası Başkanı Mehmet Mıhçı, Marangozlar Odası Başkanı Mustafa Öztürk ve esnaflar katıldı.

2021 yılı genel kurulunda divanın oluşturulmasının ardından salt çoğunluğun sağlanması beklendi. Salt çoğunluğun sağlanmasıyla birlikte kurul da başlamış oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel gurulda Elbistan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2021 yılına ait yönetim kurulu ve denetim raporları ile mali bilanço okunarak üyelerin oylarına sunuldu.

Yönetimin ibrası sonrasında değerlendirme yapan Elbistan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Yunus Ağır, şahsı ve ekibine duyulan güvenden dolayı üyelere teşekkür etti.

Yönetim olarak, sorunsuz ve huzurlu bir sanayi sitesi oluşturma gayretinde olduklarını belirten Ağır, bu süreçte de personel ve resmi giderlerin tamamının ödendiğini ve herhangi bir borç bırakılmadığını altını çizdi.

Sanayi sitesi içindeki kooperatife ait yerlerle ilgili de mimar ve harita mühendisleri eşliğinde tespitleri yaptıklarını dile getiren Başkan Ağır, “Sanayi sitemizin gelişmesi ve daha düzenli bir yapıya kavuşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sitemizin etrafının çevrilmesi noktasındaki girişimlerimiz sürüyor. İnşallah kısa süre içerisinde sonuçlandırmak istiyoruz. Sitemizdeki hırsızlık olaylarının önüne geçmek için de duvar çekiminin akabinde güvenlikçi istihdam etmeyi düşünüyoruz. Ailemizin ferdi olarak gördüğümüz üyelerimize bugün bizlere verdiği güvenoyundan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte hareket ederek sanayimizi hak ettiği yerlere ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

 

25 Haz 2022 - 10:48 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel