Başkan Gül: "İyilik için çalmadığımız kapı gitmediğimiz yer kalmayacak"

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, bir süre önce başlattıkları kırsal mahalle ziyaretleri ile ile ilgili olarak, “İyilik için çalmadığımız kapı, gitmediğimiz yer kalmayacak” dedi.

Başkan Gül: "İyilik için çalmadığımız kapı gitmediğimiz yer kalmayacak"
Başkan Gül: "İyilik için çalmadığımız kapı gitmediğimiz yer kalmayacak"
+3
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti’nin, toplumun her kesimince ‘umut’ olarak görüldüğünü belirten Başkan Gül, “Karanlığın sonu yakın. İyiliğin güneşi hepimiz için doğacak” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, parti yönetimi ve belediye meclis üyeleri ile birlikte kırsal mahalle gezilerini sürdürüyor. Ziyaretlerde vatandaşın sesine kulak veren İYİ Parti ailesi, başta ekonomi olmak üzere ülke meseleleri ile yereldeki sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuyor.

Ziyaretlerle ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Başkan Gül, vatandaşa bir dokunup bin ah işittiklerini söyledi.

Vatandaşın geleceğe dair umudunu yitirdiğine üzülerek şahit olduklarını vurgulayan Başkan Gül, “Ama ümitlerin yeşerdiği, yeni ve güçlü Türkiye’yi inşa etmeye az kaldı” diye konuştu.

Başkan Gül, şöyle devam etti:

“Sabrı tükenen ve yarının, bugünden daha karanlık olacağını düşünen vatandaşımıza asla umudunu kesmemelerini söylüyoruz. Adaletin yeniden tesis edildiği, yokluk tablosunun ortadan kalkacağı, huzur ve güvenin ülkeyi kuşatacağı kutlu güne az kaldığını anlatıyoruz. Sandık hangi gün gelirse gelsin, o günün şafağında iyiliğin güneşinin hepimiz için doğacağını vurguluyoruz. Vatandaşın hangi derdi varsa hepsini çözecek projelerimiz hazır. Bunları birebir olarak halkımıza anlatmak, gönüllere dokunmak için yollardayız. Söz verdik, bu şehrin her bir köşesinde biz olacağız.

Halkımıza masal değil gerçekleri anlatıp çözümlerimizi ve reçetelerimizi söylüyoruz. Gördüğümüz teveccüh ve ilgi bizleri daha da şevklendiriyor. Milletin cüzdanı ve cebindeki yangına kayıtsız kalıp halkın gözlerindeki ışığın ne halde olduğunu görmeyenler, sandığa gömülecekler. Buna karar veren de milletin kendisi olacak.”

‘İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hüseyin Gül, “Cüzdanını boşalttığınız halkın, siftahsız kepenk indiren esnafın, yarınından ümitsiz gençlerin, emeklinin tercihi 2023’ü sizin için hayal kırıklığı olmasını sağlayacak” cümleleri ile sözlerini tamamladı.

18 Haz 2022 - 16:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel