Yaz Spor Okulu kayıtları başladı

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Elbistan Halk Eğitim Merkezi ve Elbistan Gençlik Merkezinin ortaklaşa düzenlediği Yaz Spor Okulu başvuruları başladı.

Yaz Spor Okulu kayıtları başladı
Yaz Spor Okulu kayıtları başladı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan’da, okulların kapanmasıyla birlikte çocukların ve gençlerin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için hazırlıklar tamamlandı. Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Elbistan Halk Eğitim Merkezi ve Elbistan Gençlik Merkezi işbirliğinde açılan Yaz Spor Okulunun başvuruları başladı.

Çocuklar, 9 farklı spor dalı ile Kur’an-ı Kerim, değerler eğitimi ve bağlama-gitar kurslarından ücretsiz olarak yararlanabilecek. Böylece yaz boyunca kendilerini farklı dallarda geliştirip iyi vakit geçirerek tatili en iyi şekilde değerlendirebilecekler.

Yaz Spor Okuluna kayıtlar, 30 Haziran’a kadar Elbistan Gençlik Merkezi’ne yapılabilecek. Yaz Spor Okulu çerçevesinde futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, jimnastik, tenis, atletizm, güreş ve badminton gibi toplam 8 spor dalındaki eğitimler, uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilecek.

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Mevlüt Türkan, konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmek isteyenlere yönelik düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuzda gençlerimiz eğlenerek öğrenecekler. Gençlerimiz tarafından yoğun ilgi gören Yaz Spor Okulumuzda kıymetli evlatlarını bizlere emanet eden vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

14 Haz 2022 - 16:50 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel