Zülkadiroğlu ve Karaman’dan gazetemize ziyaret

Kahramanmaraş Zülkadiroğulları Derneği. Başkanı Fatih Mehmet Zülkadiroğlu, Elbistan Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan Karaman ve beraberindeki heyet gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Ökkaş Saatçı tarafından karşılanan Kahramanmaraş Zülkadiroğulları Derneği Başkanı Fatih Mehmet Zülkadiroğlu, Elbistan Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan Karaman dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kahramanmaraş Zülkadiroğulları Derneği Başkanı Fatih Mehmet Zülkadiroğlu, Elbistan’da tarihin ve kültürün canlandırılmasını gerektiğini belirterek, “Selçuklu, Dulkadiroğlu, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi kültürünün canladırılması gerekli. Bunun için belediye ile birlikte, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, tarihin ve kültürün canlandırılmasında aktif rol almalılar” dedi.

Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Ökkaş Saatçı, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

11 Haz 2022 - 16:57 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel