Bambi Yatak Afşin Şubesi törenle açıldı

Türkiye’nin yatak ve ev tekstilindeki lider markalardan Bambi Yatak Afşin Şubesi, görkemli törenle açtı.

Bambi Yatak Afşin Şubesi törenle açıldı
Bambi Yatak Afşin Şubesi törenle açıldı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’de her geçen gün büyüyen ev ürünleri sektörünün yatak alanında önemli oyuncular arasında bulunan Bambi Yatak Afşin Şubesi törenle açıldı. Belediye binası arkasında hizmet verecek olan Bambi Yatak, Elbistan’da 37 yıldır mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren Aydın Sönmez ve oğlu Emre Sönmez tarafından Afşin’e kazandırıldı.

Açılış törenine, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, AK Parti Afşin İlçe Başkanı İsmail Safi, MHP Afşin İlçe Başkanı Süleyman Aycan, İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Hüseyin Gül, Elbistan Terziler Odası Başkanı İhsan Sarıoğlan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Dua edilmesi ve kurdele kesilmesinin ardından mağazayı gezen davetliler, mağaza yetkililerinden ürünler hakkında bilgi aldı. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Bambi Yatak Afşin Şubesi’nin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bambi Yatak Afşin Şubesi yetkilisi Aydın Sönmez, yatak teknolojisine dair tüm yenilikleri ilçe ve bölge halkına sunmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Sönmez, yatak, bebek yatağı, baza-başlık, komodinler ev tekstili ile aksesuarlara kadar yüzlerce çeşit bulunan mağazada, öncelikli hedeflerinin ürün kalitesi ile en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Sönmez, “Bambi Yatak ve yatak teknolojisine dair tüm yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz. Afşinli hemşerilerimize aradıkları farklı uyku deneyimini yaşatacağız. Bambi Yatak, en iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştiren bir marka. Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir. Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatı daha da kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır. Doğal, kaliteli ve sağlıklı uyku ile buluşmak isteyenleri mağazamıza bekliyoruz. Açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

06 Haz 2022 - 17:27 Kahramanmaraş/ Afşin- Güncel