Elbistan Fen Lisesi’nde TÜBİTAK Bilim Söyleşisi

Erciyes Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Keskin, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri çerçevesinde Elbistan Fen Lisesi’nin konuğu oldu.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

2019 yılından beri TÜBİTAK Bilim Söyleşileri Ev Sahibi Kurum Statüsü ile bilim söyleşileri yapan Elbistan Fen Lisesi’nin konuğu, Erciyes Üniversitesi Fen Fakültesinden Fizik Mühendisliği Anabilimdalından Prof. Dr. Mustafa Keskin oldu.

Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Mustafa Keskin Elbistan Fen Lisesi öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirdi.

Dünyanın çeşitli ülkelerinin yanı sıra ülkemizde de çeşitli ödüller alan ve halen TÜBİTAK Yürütme Kurulu üyesi olan Prof. Dr. Mustafa Keskin’in "Bilimin Önemi ve İyi Bir Bilim İnsanının Özellikleri" konulu bilim söyleşisi öğrenciler tarafından ilgiyle takip edildi.

Yurt dışında birçok ülke ve üniversitede öğretim görevlisi olarak görev alan, akademik çalışmalar ve araştırma projeleri yapan Keskin, özellikle kendi çalışmaları ile Bilim ve Önemi, Bilimsel Araştırma, Bilim İnsanı, Bilimsel Gelişme konu başlıklarında öğrencilerle sıcak bir ortamda tecrübelerini aktardı.

 

27 May 2022 - 16:39 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel