Projelerini ve yaptıkları ürünleri sergilediler

Elbistan Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde öğrencilerin, öğretmenleri gözetiminde yaptıkları etkinlikler ve ürünlerin yer aldığı sergi açıldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Çok Programlı Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğretmenleri Narin Cinal Köksal, Perran Elmalı, Sevgi Altundağ, Meryem Koyun ve öğrencileri tarafından sene boyunca, derslerde yapmış oldukları etkinlikler sergilendi.

Serginin açılışına; Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, Şube Müdürleri Alparslan Ceran ve Mehmet Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Sergi hakkında değerlendirme yapan Okul müdürü Fatih Öztürk, “Çocuk Gelişimi Bölümünde öğrenim gören öğrencilerinin bu ürünleri yaparken merak ettiklerini araştırma ve keşfetmeyi severek yapmaları adına bizleri oldukça sevindiriyor. Bu bölümü tercih edecek adayların çocukların davranışlarını anlamaları, davranışların nedenlerini merak etmeli, özellikle sabırlı, şefkatli ve düzenli olmalı diye düşünüyorum. Emeği geçen öğretmen arkadaşlara ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistan Kaymakamı Özkan Demir de, hayata geçirilen projeler ve sergilenen ürünlerin hazırlanmasındaki çabaları ve emeklerinden dolayı öğretmen ve öğrencileri kutladı.

Birbirinden değişik kostümlerle proje ve ürünleri sergileyen öğrenciler de, Kaymakam Demir’e detaylı bilgi aktardı.

 

23 May 2022 - 17:16 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel