Elbistan Uğur Elektrik, yeni teşhir mağazasında hizmet vermeye başladı

Elbistan’da, yaklaşık 30 yıldır elektrik, sondaj, güneş enerjisi, anahtar teslim elektrik altyapısı ve sulama sistemleri alanlarında faaliyet gösteren Elbistan Uğur Elektrik, yeni teşhir mağazasının açılışını törenle gerçekleştirdi.

Elbistan Uğur Elektrik, yeni teşhir mağazasında hizmet vermeye başladı
Elbistan Uğur Elektrik, yeni teşhir mağazasında hizmet vermeye başladı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Uğur Elektrik’in, Cengiz Topel Caddesi, Şehit İsrafil Kargı Parkı karşısında bulunan yeni teşhir mağazasının açılışına, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Mustafa Paksoy, Elbistan Esnaflar ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cuma General ve davetliler katıldı.

Kur’am-ı Kerim tilaveti ve duanın ardından kurdele kesildi. Katılımcılar, teşhir mağazasını gezerek işletmeci Ali Pıçak’tan bilgiler aldı.

Pıçak, yaklaşık 30 yıldır başta Elbistan olmak üzere bölge halkının güveni ve teveccühü sayesinde sektörün öncüsü bir firma haline geldiklerini söyledi.

Elektrik tesisi ve işleri, güneş paneli, sondaj, jeneratör, sulama sistemleri, tarımsal destek danışmanlığı, dalgıç pompa gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olduklarını vurgulayan Pıçak, kaliteden ödün vermemeyi de vazgeçilmez prensip olarak kabul ettiklerinin altını çizdi.

Uzman ve kaliteli personelle bölge halkının hizmetinde olduklarını ifade eden işletmeci Ali Pıçak, müşteri memnuniyetinin de firmaları açısından vazgeçilmez olduğuna değindi.

Davetliler de; Pıçak’a ve personellerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar dilediler.

Kurban kesilmesinin ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

23 May 2022 - 17:09 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel