Makine mühendisi Kutlu Küpeli, büro açtı

Makine Mühendisi Kutlu Küpeli, mekanik tesisat projesi üzerine hizmet vereceği bürosunu hizmete açtı.

Büyütmek için resme tıklayın

Makine Mühendisi Kutlu Küpeli, Malatya Caddesi Temurlar İş Merkezi 4. Katta açtığı bürosunda mekanik tesisat projelendirme üzerine hizmet vermeye başladı.

1994 yılında Elbistan'da doğan Küpeli, 2016 yılında İnönü Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra 3 yıl Kahramanmaraş'ta, 2 yıl da Ankara'da çalıştıktan sonra, memleketi Elbistan'da yetkili makine mühendisi olarak mekanik projelendirme hizmetleri vermek için SMM büro açtığını belirtti.

Makine mühendisleri odasından mekanik tesisat, kalorifer tesisatı, sıhhi tesisat, ısı yalıtımı, asansör avan, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı ve enerji kimlik yetki belgelerine sahip olan Küpeli, projelendirme hizmetlerinin yanı sıra makina bakım ve imalat üzerine de hizmet verdiğini söyledi.

Rawa Teknoloji adı altında tescilli markalarının olduğunu belirten Makine Mühendisi Kutlu Küpeli, alanında uzman mühendis ekibi ile projelendirme, web tasarım, akıllı ev sistemleri, otomasyon, 3D baskı ve e-ticaret üzerine de çalışmalar yaptıklarını ve  projelendirme çalışmaları için 0 536 588 50 60 nolu telefondan ve  www.rawateknoloji.com adresinden bilgi alabileceklerini söyledi.

21 May 2022 - 16:35 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel