Pernek Alabalık Lokantası sezonu açtı

Elbistan’da, Söğütlü Çayı’nın yanı başında ızgara ve kiremitte kılçıksız alabalık ve et ızgara çeşitleri ile hizmet veren Pernek Alabalık Lokantası, 2022 sezonunu açtı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Türkören ile Kavaktepe Mahallesi’nin bağlantı yolu üzerinde; Söğütlü Çayı’nın şırıl şırıl akan suları ve doğayla iç içe olmak isteyenlerin uğrak noktası olan Pernek Alabalık Lokantası, yeni sezona merhaba dedi.

Alkolsüz ve aile lokantası konseptindeki Pernek Alabalık Lokantası’nın işletmecileri Ersoy ve Ramazan Erdoğan, doğal kaynak suyunda yetişen alabalıkları, kılçığını ayıklayarak müşterilerine sunduklarını ifade ettiler.

Konuklarını lezzet yolculuğuna çıkarmak için yeni sezonu açtıklarını belirten işletmeciler, “Dağdan gelen kaynak suyunda yetişen alabalıklar, kılçıkları maharetli ustalarımızın elleri ile temizlenerek kiremit ya da ızgara seçeneği ile nefis bir yemeğe dönüşüyor. Balığın yanı sıra özenle hazırlanmış et ızgara çeşitlerimiz de misafirlerimizin damaklarını lezzetlendirecek şekilde sunuluyor. Her şeyden önce mekânımızın ferah ve ailelerin de rahatça gelebileceği bir yer olmasına özen gösterdik. Bu konuda da büyük başarı sağladık ve lokantamız ailelerin ilk tercihi haline geldi. Her müşterimize taze olarak hazırlanan ve birçok çeşidin yer aldığı birçok meze tabağı ikramımız var. Misafirlerimiz, kendilerine özel kameriyelerde aileleri ile birlikte Söğütlü Çayı’nın hemen yanı başında dinlenebilirler. Şehir stresinden uzak, huzurlu ve sakin bir ortamda hem yemek yiyip hem de zaman geçirmek isteyen müşterilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız” diye konuştular.

13 May 2022 - 12:33 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel