BBP’de bayramlaşma programı düzenlendi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Büyütmek için resme tıklayın

Bayramlaşma programı, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi İbrahim Alagöz, İlçe Başkanı Hıdır Gezer ve Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan Temsilcisi Tolgahan Bölükbaşı’nın ev sahipliğinde partililerin ve ocak üyesi gençlerin katılımı ile gerçekleşti.
Programda ilk olarak söz alan BBP Elbistan İlçe Başkanı Hıdır Gezer, tüm Elbistanlıların ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.
BBP MKYK Üyesi İbrahim Alagöz ise, Ramazan Bayramı’nın, Türk ve İslam coğrafyalarında zulüm ve işgal altında bir bayram daha yaşamak zorunda kalanların kurtuluşlarına vesile olması temennisinde bulundu.
Ramazan Bayramı’nın, Türkiye'nin birliğine, beraberliğine, huzurunu sağlaması dileğinde bulunan Alagöz, “Gönüllerindeki vatan sevgisi ve millet aşkına şahitlik ettiğim dava arkadaşlarımızla bayram sevincini yaşadık. İnşallah, bu birliğimiz ve dayanışmamızla davamızı tüm ülke sathına yayma gayretindeyiz. Programımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarımızın ve gönüldaşlarımızın bayramı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bayramın, aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk dolu günler getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

03 May 2022 - 21:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel