Milli Yol Partisi’nde bayramlaşma programı düzenlendi

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Büyütmek için resme tıklayın

Parti binasındaki bayramlaşmaya Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen ve partililer katıldı.

Partilileri ile bayramlaşan MYP Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, bayramların birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu söyledi.
Özgen, “Tüm Türk-İslam alemine ve Elbistanlı hemşerilerimize güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz” dedi.
Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz ise, Ramazan Bayramı’nın; ülkemizin her bir ferdinin mutlu, huzurlu, geleceğinden endişe duymadığı günlere vesile olması temennisinde bulundu.
Milli Yol Partisi’nin, insanı merkeze alan bir anlayışla siyaset arenasında yerini aldığını ve her geçen gün büyüdüğünü vurgulayan Alagöz, “ Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun açtığı bu yolda kararlı adımlarla ilerleyen bir hareket var. Biz, herkese insan onuruna yakışır bir yönetim ve gelecek vaat ediyoruz. Milli Yol, bu ülkenin her alanda bağımsızlığının, kararlılığının ve dik duruşunun yoludur. Milli Yol; geleceğe umutla bakan, her bir ferdinin mutlu ve refah içinde yaşadığı bir ülke hayali kuranların adresidir.
Bugün de partili arkadaşlarımızla bu inancı ve azmi bir kez daha sergiledik. İnşallah, Milli Yol’la birlikte ülkemizde bayramlar bayram olacak. Tüm hemşerilerimizin ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

03 May 2022 - 21:00 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel