Başkan Kul'dan bayram mesajı

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şube Başkanı Ragıp Kul, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kul, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Bolluk, bereket ve huzurun tüm islam alemini sardığı; rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirveye ulaştığı bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Birlik ve beraberliğimizin pekişmesinde, hoşgörü yardımlaşma ve dayanışma ikliminin oluşmasında büyük katkısı olan Ramazan Bayramına huzur ve güven içinde ulaşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. İnfak ayı olan bu mübarek ayda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği olarak aramızdaki sevgi, merhamet, kardeşlik ve dostluk duygularını güçlendirdik. Ramazan-ı Şerif ‘in manevi atmosferi millet olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin bir vesilesi oldu. Unutmamalıyız ki, bu bayram sevincini huzur içinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.
Bu duygu ve düşünceler ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran , dua ve minnetle anıyorum. En değerli varlıklarını bu vatan için feda eden şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm İslam aleminin ve yüce Türk milletinin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Allah bizleri daha nice bayramlara kavuştursun inşallah."

01 May 2022 - 17:45 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel