BBP Genel Başkan Yardımcısı İspir'den bayram mesajı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yardımcısı İspir, "Mevla, bu mübarek zamanların hatırına, dua ve gayretlerimizi makamında kabul edip, bizi ve bütün gönül coğrafyamızda yaşayan kardeşlerimizi coşku ile yaşadığımız bayramlara eriştirsin inşallah" temennisinde bulundu.

BBP Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir, mesajında şu ifadeleri kullandı:
"İki yıldır yaşadığımız zorlu pandemi süreci, her an büyüme ve diğer ülkelere yayılma riski taşıyan Rusya – Ukrayna savaşı ve halen içinde bulunduğumuz ağır ekonomik koşullar, Türk ve İslam aleminin ve bütün dünyanın ciddi hasarlar görmesine yol açmıştır. Fakat bizim necip milletimiz bütün bu koşulların zorluğuna rağmen, bu imtihanların hepsini aşacak şuur ve kudrete sahiptir çok şükür.
Çok kısa zamanda, Allah’ın izni ile, daha sağlıklı, huzur dolu ve müreffeh günleri birlikte karşılayacağız inşallah.
Bu günlerde ise, rahmeti, mağfireti ve bereketi ile müşerref olduğumuz, mübarek Ramazan ayına bir kez daha hüzünle veda ederken, gönüllerimizi ihya etme gayretimiz, yerini bayram sevincine bırakmaya hazırlanmaktadır.
Aziz milletimiz ve tüm İslam aleminin her bir ferdinin bayramlarını tebrik ediyor ve bayramın hepimiz için yeni kapılar aralamasını Allah’tan niyaz ediyorum."

01 May 2022 - 17:38 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel