BBP ailesi ve Alperenler iftarda buluştu

Büyük Birlik Partisi (BBP) ailesi ile Alperen Ocakları Eğitim Kültür Vakfı’nın üyeleri, iftarda bir araya geldi.BBP İstanbul İl Genel Sekreteri ve An...

BBP ailesi ve Alperenler iftarda buluştu
BBP ailesi ve Alperenler iftarda buluştu
Haber albümü için resme tıklayın

Büyük Birlik Partisi (BBP) ailesi ile Alperen Ocakları Eğitim Kültür Vakfı’nın üyeleri, iftarda bir araya geldi.
BBP İstanbul İl Genel Sekreteri ve Anadolu Hukuk Sorumlusu Av. Aybüke Burcu Alagöz’ün ev sahipliğindeki iftar programına BBP MKYK Üyesi İbrahim Alagöz, Elbistan İlçe Başkanı Hıdır Gezer, Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan Temsilcisi Tolgahan Bölükbaşı ile partililer ve Alperen Ocakları üyesi gençler katıldı.
Programda bir değerlendirme yapan Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi İbrahim Alagöz, buluşmaya vesile olan BBP İstanbul İl Genel Sekreteri ve Anadolu Hukuk Sorumlusu Av. Aybüke Burcu Alagöz’e teşekkür ederek, “ Ramazan ayının son günlerini idrak ettiğimiz bu akşamda birlik ve beraberliğimizin göstergesi olarak buluştuk. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu başkanımızın önderliğinde ilk olarak Nizam-ı Alem Ocakları olarak kurulan Alperen Ocakları, çalışmalarına devam ediyor. Alperen Ocakları, Büyük Birlik Harekatının gözbebeğidir. BBP Teşkilatı’ndaki isimlerin birçoğu Alperen Ocakları’ndan yetişmiştir. Alperen Ocağı terbiyesi almış ilayı kelimatullah davasının ve Türk milletinin bekçisi ve teminatıdır. Alperen gençliği, milletini ve bayrağını bilir.
İnşallah Muhsin başkanımın emaneti olan bu ocağımızı nesilden nesle aktaracağız. Muhsin Başkanın çizgisinden hiç sapmadan başta Genel Başkanımız Mustafa Destici olmak üzere hiç taviz vermeden her zaman doğrunun yanında ve yanlışın karşısında olacağız. Davamız devam ediyor; bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz, Cumhur İttifakı’nda olmamıza rağmen her zaman hükümetin yanlışına doğru demedik.
Tüm Büyük Birlik Partisi camiası ve Alperenlerimizin, İslam aleminin ve Elbistanlı hemşerilerimizin Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.
BBP İstanbul İl Genel Sekreteri ve Anadolu Hukuk Sorumlusu Av. Aybüke Burcu Alagöz ise, “BBP demek, Alperenler demektir. Bu güzel davette bir araya geldiğimiz için çok mutluyum. Güzel bir ramazan sonunda bayrama kavuşacağız. Millet olarak sıkıntılı günlerden geçiriyoruz. ülkemizin daha güzel günler görmesini temenni ediyoruz. Başta şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” şeklinde konuştu.

30 Nis 2022 - 21:19 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel