Optisyenlik programı öğrencilerinden anlamlı hediye

Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yönetimi, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül’ü makamında ziyaret etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Mustafa Kavgacı ve Optisyenlik Programı Öğretim Üyeleri ile öğrencilerini kabul etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder, Optisyenlik Bölümü Akademisyenleri, Doç. Dr. Adnan Özdemir ve Öğr. Gör. Ayşe Çolak’ın da eşlik ettiği ziyarette, MYO Müdürü Kavgacı tarafından Rektör Özgül’e bilgiler verildi.

Ziyaretin anısına Optisyenlik Programı öğrencileri tarafından laboratuarda hazırlanan çalışma gözlüğü öğrenciler tarafından Rektör Özgül’e takdim edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özgül, “Öğrencilerimize bu nazik hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine sağlık. Hocalarımızı da özverili çalışmaları dolayısıyla tebrik ediyor, hem akademisyenlerimizin hem de öğrencilerimizin mübarek Ramazan Bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Kavgacı ve beraberindekiler daha sonra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adnan Küçükönder ve Prof. Dr. Nuri Kahveci’ye de öğrencilerin yaptıkları çalışma gözlüğünü takdim ettiler.

 

29 Nis 2022 - 17:10 Kahramanmaraş- Güncel