Bride House Gelinlik mağazası açıldı

Evleneceklerin hayallerini süsleyen birbirinden şık ve özel tasarım gelinlik, nişan elbiseleri, bindallı ve abiye çeşitlerinin yer aldığı Bride House Gelinlik mağazası, hizmete açıldı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kümbet Mahallesi Hacı Esat Efendi Caddesi Grand Elbistan Park Otel altında yeni sezon gelinlik, nişan elbiseleri, bindallı ve abiye çeşitleri ile evleneceklere hizmet vermeye başladı.

2022 Gelinlik Fuarı’nda yer alan birbirinden şık tasarım ürünleri ile hizmet vereceklerini belirten işletme sahipleri Berna ve İlkay Basut, “Mağazamızda özel tasarım gelinliklerin yanı sıra nişanlık, abiye, kına kostümlerini halkımızın beğenilerine sunacağız. 2022 düğün sezonu için yeni modellerimizle genç kızların hayallerini süslemek amacıyla buradayız. Gerek gelinlik gerekse de nişanlık kıyafetlerinde zengin ürün yelpazesi, cazip fiyatlar ile hizmet vereceğiz. 2022 Gelinlik Fuarı’nda yer alan birçok ürün ile gelin adaylarının hizmetinde olacağız. Gelinlik alacaklar mağazamızda kendilerine uygun her türlü bol seçenekli gelinlik, nişan elbiseleri, bindallı ve kaftan çeşitlerini bulabilirler. Gelinlik, nişan elbiseleri, bindallı ve abiye alacakları mağazamıza bekleriz” dedi.

28 Nis 2022 - 15:56 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel